Spotkanie z przedstawicielami Młodzieżowej Rady Powiatu

Wczoraj odbyły się spotkania uczniów naszej szkoły z przedstawicielami Młodzieżowej Rady Powiatu i Stowarzyszenie Razem dla Rozwoju w sprawie wyborów do Młodzieżowej Rady Powiatu na kolejną dwuletnia kadencję. Z początkiem października odbędą się na terenie szkoły wybory, które wyłonią co najmniej dwóch przedstawicieli z naszej placówki do tej organizacji. Serdecznie zapraszamy i zachecamy do zgłaszania swojej kandydatury.

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34