Szkolny dzień bez papierosa

28 maja obchodziliśmy Szkolny Dzień Bez Papierosa. W holu na parterze szkoły pojawiły się hasła oraz plakaty antynikotynowe- efekt pracy uczniów z ostatnich tygodni. Uczennice klasy 1 technikum (Agnieszka Bryła, Anna Zatorska, Karolina Żuczkowska, Roksana Bubółka) oraz 2 technikum (Monika Lewandowska) podczas przerw między lekcjami proponowały uczniom zamianę papierosa na cukierek. Dziewczyny rozdawały także ulotki profilaktyczne m.in. o tym jak rzucić palenie. Akcja wywołała spore zaciekawienie wśród uczniów oraz nauczycieli. A o to właśnie chodziło organizatorce - pani Monice Tur, szkolnemu pedagogowi

M. Tur

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34