Mam haka na raka - happening Zetkowiczów

ZSZ realizuje w ramach projektu Commenius "W zdrowym ciele zdrowy duch" oraz projektu „Mam haka na raka" działania profilaktyczne dotyczące diagnozowania i leczenia nowotworów jelita grubego. Na początku lutego dwa zespoły uczniowskie przygotowały prezentację, którą zobaczyły wszystkie klasy. Wczoraj młodzież przeszła ulicami miasta rozdając ulotki  informacyjne. To nie koniec działań profilaktycznych. Zaplanowano także prelekcje w Gimnazjum nr 1. Uczniowie, którzy pracują w grupach zadaniowych już przygotowują się do egzaminu z wiedzy o chorobach nowotworowych jelita grubego. Należy podkreślić zaangażowanie młodzieży, która mimo mroźnej pogody i opadów śniegu, przeszła ulicami miasta niosąc przygotowane plakaty oraz kolorowe balony.

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34