Wieczór polski w ramach projektu Comenius

W Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym dnia 5 czerwca 2013r. odbyło się wielkie świętowanie – wieczór polski w ramach trwającego cały tydzień wielkiego finału projektu międzynarodowego Comenius. Goście – uczniowie i nauczyciele – z krajów partnerskich  -  z Hiszpanii, Turcji i Niemiec mieli okazję wraz ze swoimi polskimi opiekunami (uczniami   i ich rodzinami) zasmakować specjałów kuchni polskiej przygotowane przez mamy i babcie naszych wspaniałych uczestników z klas I-III Liceum Ogólnokształcącego i Technikum.  Nie obyło się również bez charakterystycznych dla poszczególnych krajów  zabaw i tańców,  w tym staropolskiego poloneza. Uczestnicy imprezy ubrani w narodowej barwy stroje mieli szanse na poznanie specyfiki obyczajów i tradycji wszystkich partnerów projektu. Mamy nadzieję, że wieczór ten będzie długo wspominany, zarówno przez naszych uczniów,  jak i naszych partnerów.

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34