Dzien Komisji Edukacji Narodowej

W czwartek, 13 października cała społeczność szkolna dolnobrzeskiej „Zetki” świętowała 38 rocznicę nadania placówce imienia Komisji Edukacji Narodowej. Uczniowie, nauczyciele oraz władze gminy i powiatu spotkali się na apelu w sali kinowej Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury. Wśród zaproszonych gości obecna była także zagraniczna delegacja z Turcji, Hiszpanii oraz Niemiec. A wszystko w ramach programu “Comenius“. Jak powiedziała dyrektor szkoły, Małgorzata Staniszewska – dzień Edukacji Narodowej jest szczególny. To święto tych wszystkich, którym sprawy edukacji nie są obojętne. Po oficjalnych wystąpieniach i przemowach przyszedł czas na życzenia i kwiaty.
Zgodnie z tradycją w trakcie uroczystości wręczono nagrodę dyrektora dla nauczycieli oraz pracowników szkoły. To zaszczytne wyróżnienie otrzymał Waldemar Adam Łyczko, Agnieszka Świerkowska-Gembara, Lidia Lewandowska, Anna Brzezińska oraz Marek Chrabąszcz. Nagroda ta powędrowała także do pracowników szkoły. Wyróżniona została Barbara Borowska, Wioletta Pieczarka i Irena Łopatecka. Z kolei nagrodę Starosty Powiatu Wołowskiego otrzymała Barbara Gozdecka.
Dzień Komisji Edukacji Narodowej był także ważnym przeżyciem dla uczniów klas pierwszych liceum, którzy tego dnia złożyli ślubowanie. Uroczystości zakończył występ artystyczny w wykonaniu młodzieży szkolnej.

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34