Europejski Dzień bez samochodu

Ostatni czwartek - 22 września - był obchodzony jako Europejski Dzień bez Samochodu. Z tej okazji nauczyciele, uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół Zawodowych spotkali się o godz. 8.00 na parkingu przez marketem Tesco. I prawie wszyscy przyjechali na rowerach. Dołączyli do nich także członkowie dolnobrzeskich stowarzyszeń rowerowych "Na Kole" i "Wrzos".
W ramach happeningu cała grupa rowerzystów objechała Osiedle Warzyń, a później ulicami Aleje Jerozolimskie, ks. Jana Puka, przez Rynek i dalej ul. Kolejową pod Urząd Miejski, gdzie spotkali się z burmistrzem Stanisławem Jastrzębskim. Później już do szkoły przyjechali przez Park Miejski. Happening zakończył się pamiątkowym zdjęciem przed budynkiem szkoły, a każdy jego uczestnik otrzymał soczyste jabłko.
Impreza została zorganizowana w ramach programu Comenius, do którego przystąpiła szkoła. Podobne happeningi odbyły się w szkołach partnerskich uczestniczących w projekcie w Niemczech, Hiszpanii i Turcji.

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34