Uczniowie Zetki na Targach Pracy we Wrocławiu

W dniu 13.01.2015r. 60 naszych uczniów z klas pierwszych Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej, wraz z trójką nauczycieli: p. Katarzyną Pułecką, p. Ewą Sikorą - Schick oraz p. Karolem Kubiakiem uczestniczyli w wyjeździe na Targi Pracy i Zawodów we Wrocławiu, w Hali Stulecia.

Targi organizowane są przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego – Wydział Edukacji i Nauki - beneficjenta systemowego projektu Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku, realizowanego przez Dolnośląskie Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Celem Targów jest rozwój współpracy szkół zawodowych z pracodawcami i uczelniami wyższymi oraz promocja kształcenia zawodowego na terenie naszego województwa.

Nasza szkoła również prezentowała swoją ofertę – zapraszaliśmy gimnazjalistów i uczniów szkół średnich do naszego stoiska (nr 32). Dostarczaliśmy uczniom informacji przydatnych do planowania

drogi edukacyjnej i rozwoju zawodowego, co pogłębiało wiedzę młodzieży o zawodach, pracodawcach i rynku pracy.

Czwórka naszych uczniów: Angelika Kawalec, Aleksandra Pietrasiak, Kamil Jasiurkowski i Patryk Baranowski z klasy 3 T wraz z p. Joanną Romaniuk prezentowali naszą szkołę godnie i profesjonalnie.

Wszystkim uczestnikom i prowadzącym dziękuję za współpracę.


Katarzyna Pułecka

Lider MKZ II

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34