Festyn Integracyjny 2015 po raz kolejny w ZETCE !!!!

Dnia 11 czerwca w naszej szkole odbył się po raz kolejny festyn integracyjny pod hasłem: „Żyjmy razem, a nie obok siebie” . Gościliśmy wielu sympatyków tego wydarzenia, którzy towarzyszą nam od wielu lat! Przede wszystkim współpracujące z nami  ośrodki, m.in.  Środowiskowy Dom Samopomocy w Brzegu Dolnym, grupy z Bielawy, Strzelina, Żmigrodu, Góry i Wołowa. Festyn rozpoczęliśmy wypuszczeniem kolorowych balonów w niebo na znak tolerancji wobec wszystkich zagrożonych wykluczeniem społecznym- „Kolorowe niebo Tolerancji”.  

 Podczas tego dnia odbyło się wiele konkursów, m.in. konkurs plastyczny, ceramiczny, muzyczny („Jaki to instrument”, „Jaka to melodia”) i filmowy, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Gościliśmy również władze miasta: Burmistrza Brzegu Dolnego, Radnych oraz współpracujące stowarzyszenia i organizacje (fundacja JOJO, Stowarzyszenie HDK, Organizacja Ratownicza  „Cichociemni”, Komendę Policji i in.) . Wszyscy miło spędzili ten dzień. Nagrodą za wysiłek włożony w ten dzień był uśmiech niepełnosprawnych! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom oraz sponsorom! Do zobaczenia za rok!
Alicja Wasilewska
kl. 2 LO

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34