Szkolą się i uczniowie i nauczyciele

Zespół Szkół Zawodowych realizuje trzy projekty, na który pozyskane zostały środki zewnętrzne - środki unijne. Dzięki nim zarówno uczniowie, jak i nauczyciele mogą doskonalić swoją znajomość języków obcych, zdobywać nowe doświadczenia podczas zagranicznych praktyk oraz staży.
Program "Power" pozwoli na wyjazd w maju na miesięczną praktykę grupie 14 uczniów do Włoch i Irlandii. Szkoła otrzymała na ten cel 40 tys. euro.
Kształcą się również nauczyciele. Ich zajęcia odbywają się popołudniami, w ferie oraz w czasie wakacji. Znajomość języków obcych jest niezbędna przy prowadzonej przez szkołę wymianie młodzieży. Szkoła złożyła kolejny wniosek o następne środki zewnętrzne w ramach kolejnego projektu.

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34