Nasze dziewczęta wciąż niepokonane

Nasze tenisistki stołowe wciąż niepokonane Reprezentantki dolnobrzeskiej "Zetki", Ula Kwiatkowska i Marta Chrabąszcz, wciąż pokazują innym szkołom jak powinno się grać w tenisa stołowego. Na rozgrywanym w Brzegu Dolnym finale dolnośląskim Licealiady w tenisie stołowym, nasze sportsmenki okazały się najlepsze i w gronie 8 zespołów z całego Dolnego Śląska, odnosząc 5 zwycięstw bezapelacyjnie wygrały całe zawody.

Turniej zaczął się od fazy grupowej, gdzie naszym dziewczętom przyszło zmierzyć się m.in. z Zespołem Szkół Ekonomicznych ze Świdnicy. Gładkie zwycięstwo 3:0, bez straty seta świadczy o miażdżącej przewadze naszych tenisistek. Kolejne zwycięstwo 3:0 nad reprezentantkami II LO z Bolesławca znacząco przybliżyło nasz zespół do fazy finałowej turnieju. Ostatnim rywalem w fazie grupowej była ekipa Zespołu Szkół z Polkowic. Zwycięstwo 3:1 dało naszej reprezentacji pierwsze miejsce w fazie grupowej i doskonałą sytuację przed fazą finałową. W fazie finałowej przyszło się nam zmierzyć z Zespołem Szkół z Kamiennej Góry oraz z Zespołem Szkół nr 4 z Wrocławia. Oba mecze zakończyły się wyraźnymi zwycięstwami naszych tenisistek po 3:0, tym samym pieczętując zwycięstwo dolnobrzeskiej "Zetki" w całym turnieju. Nasze dziewczęta otrzymały za zwycięstwo wspaniały puchar oraz medale. Gratulacje dla naszych dziewcząt oraz życzenia sukcesów w reprezentowaniu Dolnego Śląska na arenie ogólnopolskiej

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34