Siatkarki i siatkarze dolnobrzeskiej Zetki najlepsi w Powiecie

Po rozgrywkach o mistrzostwo Powiatu Wołowskiego w piłce nożnej halowej przyszedł czas na rywalizację w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W dniach 13 i 14 grudnia w wołowskiej hali OSiR rozgrywane były zawody w piłce siatkowej o miano najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej.

W czwartek swoją rywalizację rozpoczęły dziewczęta, które wręcz zdemolowały wszystkie rywalki, wygrywając bardzo gładko wszystkie mecze, kolejno z LO Wołów - 2:0, ZSZ Wołów - 2:0 i w meczu o 1 miejsce zwyciężając również 2:0 reprezentację Technikum im. Kościuszki w Wołowie. Dziewczęca reprezentacja Zetki grała w składzie: Julia Rusiecka, Wiktoria Komorowska, Nikola Słupska, Gabriela Kaczmarek, Agnieszka Klimczak, Karolina Leśniak, Agnieszka Poniszewska, Weronika Kwapisz, Dominika Harwas, Oliwia Jadach ,Aleksandra Zajączkowska

Dzień później do rywalizacji przystąpili chłopcy, którzy musieli włożyć więcej energii aby dorównać dziewczętom. W swoim pierwszym meczu gładko rozprawili się z reprezentacją Technikum im Kościuszki w Wołowie, wygrywając ten mecz 2:0. Również reprezentanci ZSZ w Wołowie nie byli w stanie wyblokować silnych zbić  naszych chłopców. Dopiero w meczu o 1 miejsce reprezentacja LO w Wołowie zmusiła naszych chłopców do większego wysiłku.  Zwycięstwo w całym meczu 2:1 w setach przypieczętowało hegemonię naszych siatkarek i siatkarzy w powiecie. Drużyna chłopców grała w składzie: Szymon Sendyka, Krystian Rabiega, Gracjan, Koper, Dominik Caban, Przemysław Golonka, Miłosz Golonka, Kacper Kasprzak, Jakub Pietroń, Szymon Goles i Mateusz Kowalski.

Oba nasze zespoły będą reprezentować nasz powiat w finale międzypowiatowym

Gratulacje dla naszych mistrzów

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34