Halowi piłkarze nożni na 3 miejscu w finale strefy wrocławskiej

Kolejny sukces naszych szkolnych sportowców. Tym razem halowi piłkarze nożni zaprezentowali się z jak najlepszej strony, zajmując 3 miejsce w finale strefy wrocławskiej (dawne województwo wrocławskie). W zawodach tych startowali mistrzowie eliminacji międzypowiatowych (LO 1 Milicz, PZSP nr 2 Środa Śląska, ZSZ Brzeg Dolny) oraz mistrz Wrocławia (ZSE-O Wrocław).
W meczu półfinałowym, w wyniku losowania, przyszło nam się zmierzyć z wrocławską szkołą, w barwach której występowało 5 zawodników juniorskiej drużyny Śląska Wrocław :-(. Pomimo bardzo dobrej postawy naszych piłkarzy, ulegliśmy "zawodowcom" z Wrocławia - 1:2 a decydującą bramka wpadła na 3 minuty przed końcem meczu. Niestety do końca meczu nie udało nam się wyrówać i pomimo bardzo dobrej gry w całym meczu, to my musieliśmy zejść pokonani z boiska. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Krystian Rabiega.
Po tej porażce przyszło nam grać o 3 miejsce w zawodach, gdzie spotkaliśmy się z drużyną PZSP Środa Śląska, która w swoim pojedynku półfinałowym uległa LO 1 Milicz.
Mecz o trzecie miejsce miał równie zacięty przebieg. Do przerwy prowadzimy 1:0 po ładnej bramce K. Rabiegi. Druga połowa to nadal zacięta walka i kąśliwe kontrataki naszego zespołu. Po jednych z dalekich podań do K. Rabiegi, ten, wykorzystując swój wzrost, główką tyłem do bramki, pokonuje bramkarza rywali i na 1 minutę przed końcem meczu wiemy, że tego meczu już nie można przegrać.

Brawa dla naszych zawodników, którzy godnie reprezentowali dolnobrzeską Zetkę - a mianowicie; K.Rabiega, M.Racki, M. Cygan, K.Kubacki, D.Wróbel, D.Kresa, K.Zaguła, M.Kowalski

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34