Czy jest ktoś w stanie nas pokonać w Powiecie Wołowskim?

Najlepsi siatkarze i piłkarze halowi najlepsze siatkarki i koszykarki a dzisiaj do tego grona dołączyli nasi koszykarze. Jesteśmy bezkonkurencyjni w Powiecie Wołowskim. W tym roku szkolnym nie ma mocnych na naszych szkolnych sportowców.
Dzisiaj w hali Rokita odbyły się eliminacje powiatowe Licealiady w koszykówce chłopców. Do Brzegu Dolnego przybyły reprezentacje ZSZ Brzeg Dolny, ZSZ Wołów i Technikum im. T. Kościuszki w Wołowie. Zawody rozgrywane były systemem "każdy z każdym"
W pierwszym meczu doszło do derbów Wołowa, gdzie lepsza okazała się ekipa z Technikum im. Kościuszki. W kolejnym meczu spotkali się nasi zawodnicy z koszykarzami z Technikum im. Kościuszki. Mecz miał jednostronny przebieg i zakończył się gładkim zwycięstwem naszych koszykarzy. Również i drugi mecz z ZSZ Wołów odbywał się pod dyktando dolnobrzeskich zawodników a wiele czasu na boisku spędzili nasi rezerwowi. Łatwe zwycięstwo i pierwsze miejsce w turnieju, daje nam awans do finału międzypowiatowego, który 7 marca odbędzie się w Środzie Śląskiej. Już dziś trzymamy kciuki na naszych koszykarzy

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34