Etap szkolny VII Międzypowiatowego Przedmaturalnego Konkursu Matematycznego „MATGÓRA”.

Uczniowie dolnobrzeskiej Zetki w dniu dzisiejszym zmierzyli się z zadaniami matematycznymi podczas  etapu szkolnego VII Międzypowiatowego Przedmaturalnego Konkursu Matematycznego „MATGÓRA”.

Konkurs matematyczny jest sposobem na: rozwijanie wśród uczniów motywacji do doskonalenia umiejętności z nauk ścisłych, podnoszenie wiedzy matematycznej uczniów kształcących się w szkołach średnich oraz rozwijanie nawyku logicznego myślenia. Stanowi także pomoc w przygotowaniu do matury z matematyki jak i stwarza możliwość promowania uczniów posiadających ponadprzeciętną wiedzę i zdolności z tego przedmiotu. Do matematycznych potyczek przystąpiła spora grupa miłośników „królowej nauk” z klas 1 – 3 Liceum oraz 1-4 Technikum pomimo, iż udział był dobrowolny i wynikał z decyzji uczniów. Zakres materiału ujęty w zadaniach był zgodny z wymaganiami egzaminacyjnymi egzaminu maturalnego z zakresu podstawowego i rozszerzonego.

Trzymamy kciuki za naszych uczniów i czekamy na wyniki.

Organizatorem wydarzenia była nauczycielka matematyki i przedmiotów informatycznych pani Joanna Romaniuk.

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34