"Zetka" w Powiatowym Konkursie Historycznym

Już od kilku lat marzec jest miesiącem, w którym spędzamy czas z historią. W ostatni wtorek mocna grupa "Zetkowiczów" wybrała się na Powiatowy Konkurs Historyczny do Powiatowego Centrum Edukacji w Wołowie. Zmagania dotyczyły wiedzy z zakresu Powstań  Śląskich. Konkurs poprzedzony był eliminacjami szkolnymi, które wyłoniły najlepszą piątkę. Teraz trzymamy kciuki i czekamy na wyniki.

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34