Szkolny etap dyktanda „Po polsku o historii” rozstrzygnięty

„Po polsku o historii” to Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe, w którym, przypomnijmy, po raz pierwszy i my wzięliśmy udział. Jak się okazuje z całkiem dobrym skutkiem. A oto wyniki rywalizacji szkolnej : 1. miejsce - Aleksandra Harwas (79 pkt.) 2. miejsce - Maciej Kurtycz (76 pkt.) 3. miejsce – Maja Szturmaj (75,5 pkt.) Najlepszy wynik Oli Harwas, po ponownej weryfikacji, pozwolił zwyciężczyni na udział w etapie wojewódzkim tego wyjątkowego konkursu. A więc dnia 28.10.2019r nastąpił ciąg dalszy rozgrywek. Tym razem już na terenie Wrocławia w renomowanym Liceum Ogólnokształcącym nr XIV 34 finalistów z całego województwa dolnośląskiego przystąpiło do kolejnego etapu. Na wyniki przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać…. Ale już gratulujemy Oli!

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34