KONKURS „Smartfon w książce czy książka w smartfonie? Pomysł–Projekt–Inspiracja”.

Wygraj sprzęt elektroniczny

Zadaniem jest zaprojektowanie okładki lektury szkolnej w formie grafiki zachęcającej do przeczytania lektury – w formacie GIF lub JPG, rozmiar pliku – maks. 10 MB. Zgłoszona praca powinno zawierać: imię i nazwisko  oraz klasę.

O szczegóły pytaj w bibliotece szkolnej. Konkursową pracę prześlij na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 stycznia 2020 r. Organizator konkursu Ogólnopolska Sieć Edukacyjna.

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34