Zwycięstwo w konkursie ,HIV nie wybiera. Ty możesz

4 grudnia 2019 w Wołowskim Ośrodku Kultury odbył się konkurs na sztukę teatralną o tematyce HIV/AIDS oraz uzależnień pod hasłem ,,HIV nie wybiera. Ty możesz". Organizatorem konkursu był Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wołowie. Siedmioro uczniów z klasy 2 A LO: Julia Sadowska, Kasia Sierpień, Karolina Adriańska, Klaudiusz Wójcik, Julia Żmuda, Jakub Milecki stanęło na najwyższym podium. Uczniowie przedstawili autorski scenariusz pt.,, Śnieżka" oraz przygotowali przepiękną dekorację. Gratulujemy !!!

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34