Regionalny etap Olimpiady Losy żołnierza i dzieje oręża.

Przed południem, 12.12.2019, piątka zdolnych "Zetkowiczow": Wiktoria Łyczko, Eryk Pieróg (3A LO), Jakub Majewski (1T), Wiktoria Studenna i Natan Szewczyk (1A LO) pod opieką nauczycielki historii p. Alicji Grochowskiej stanęła w nie lada szranki w regionalnym etapie Olimpiady Losy żołnierza i dzieje oręża. Już wcześniej pokonali konkurencję na szkolnym etapie, który odbył się w październiku i teraz mogli wziąć udział w kolejnym poziomie historycznych zmagań rozgrywanym we Wrocławiu. Uczniowie Zetki dzielnie zmierzyli się z trudami konkursu i teraz cierpliwie czekają na wyniki. Tym samym gratulujemy i trzymamy kciuki!

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34