Koszykarze z Zetki nie chcą być gorsi...

Doskonała passa sukcesów uczniów-sportowców z dolnobrzeskiej Zetki nadal trwa. Nasi koszykarze podczas rozgrywanego w sali gimnastycznej LO im. Ossolińskiego finale powiatowym Licealiady okazali się najlepsi.
W zawodach uczestniczyło 5 szkół, które rozegrały zawody systemem "każdy z każdym".
W pierwszym spotkaniu nasi koszykarze z przysłowiowym kwitkiem szybko odprawili reprezentantów LO w Wołowie, wygrywając gładko 39:8.
W następnym meczu doszło do miejscowych derbów, gdzie nasi zawodnicy rywalizowali z chłopcami z dolnobrzeskiego Liceum. Mecz zakończył się naszym, równie przekonującym zwycięstwem - 30:8.
W trzecim spotkaniu doszło do konfrontacji naszych koszykarzy z rówieśnikami z ZSZ w Wołowie. Również i w tym meczu nie było większych problemów a grająca w rezerwowym składzie nasza reprezentacja wygrała mecz - 21:5.
W ostatnim, jak się okazało finałowym meczu spotkały się dwie niepokonane dotychczas ekipy. Skuteczność naszej postanowili sprawdzić reprezentanci Zespołu Szkół im. Kościuszki z Wołowa. Choć pierwsze punkty padły łupem rywali, to w dalszej części meczu to głównie nasi zawodnicy zdobywali punkty. Ostatecznie wygrywamy 18:11 i to my cieszymy się z pierwszego miejsca.
Dolnobrzeską Zetkę reprezentowali: N.Banaś, G.Koper, D.Wróbel, M.Chomiak, O.Ściepuro, Sz.Goles, J.Szczepny, L.Wilk, N.Szewczyk
 
IMG 20200123 122449
 

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34