Halowi piłkarze nożni dolnobrzeskiej Zetki nadal niepokonani

Dzisiaj, 26.02.2020 odbył się w hali Rokita w Brzegu Dolnym finał strefy wrocławskiej (dawne województwo wrocławskie) w halowej piłce nożnej. Nasz zespół po wygraniu etapu miedzypowiatowego, gdzie m.in. pokonał reprezentację szkolne z Trzebnicy, Milicza i Środy Śląskiej, zakwalifikował się do finału strefy wrocławskiej

W finale strefy wrocławskiej miały uczestniczyć 3 zespoły, wyłonione jako zwycięzcy finałów międzypowiatowych.

W Brzegu Dolnym wystąpiły niestety tylko dwa zespoły - ZS Logistycznych z Wrocławia i ZSZ z Brzegu Dolnego. Na zawody nie przyjechał zespół ZS Gastronomicznych z Wrocławia . W związku z tym został rozegrany jeden mecz pomiędzy zgłoszonym drużynami.
Mecz dosyć szybko zaczął się po naszej myśli, gdyż po kilku minutach prowadziliśmy już 2:0. Pod koniec pierwszej połowy sędzia dopatrzył się nieprawidłowego wślizgu wśród naszego zawodnika i podyktował rzut karny, Niestety tracimy bramkę a na przerwę schodzimy prowadząc tylko 2:1. Jednak druga połowa również była pod nasze dyktando a na 5 minut przed końcem meczu prowadzimy już 5:1.  Stracona druga bramka w końcówce meczu nie zmienia sytuacji na boisku i to my cieszymy się z awansu do finału dolnośląskiego, gdzie spotkają się zwycięzcy ze stref: legnickiej, wałbrzyskiej, jeleniogórskiej i wrocławskiej, czyli ZSZ Brzeg Dolny.Przypominamy, że dwa lata temu nasi chłopcy wygrali już finał dolnośląski i okazali się najlepsi na Dolnym Śląsku. Czy i tym razem sytuacja się powtórzy? Na pewno tanio skóry nie sprzedamy...

Nasz zespół wystąpił w składzie: K.Zimny, D.Wróbel, F.Kubala, O.Juwa, M.Zimny, Sz.Goles, P.Górniak, J.Lewański, K.Zaguła.

Gratulacje dla naszych Gladiatorów

IMG 20200226 121855 resized 20200226 053621784

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34