Wiem czym oddycham...

We wtorek, 30 listopada klasa 1B LO wzięła udział, w ramach edukacji ekologicznej, w rozgrywkach Powiatowej Ekogry Terenowej – „Wiem czym oddycham”. Działania miały formę gry miejskiej i odbywały się na terenie Wołowa. Celem wydarzenia było sprawdzenie oraz poszerzenie wiedzy uczestników w zakresie ochrony powietrza atmosferycznego, a także rozwój umiejętności współpracy i integracji zespołu klasowego.
Organizatorzy przygotowali niełatwe zadania, w których liczyła się spostrzegawczość, pomysłowość jak i wiedza. Uczniowie podzieleni na drużyny, równocześnie rozpoczęli grę w tym samym miejscu. Rozwiązywali te same zadania i odwiedzali te same lokalizacje, ale w różnej kolejności. Uczestnicy w trakcie gry odnajdywali koperty/pojemniki z punktowanymi zadaniami, rozwiązywali quizy, krzyżówki, rebusy, łamigłówki obrazkowe powiązane z tematyką przewodnią gry. W czasie zawodów widoczna była zdrowa rywalizacja oraz zaangażowanie wszystkich uczestników.

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34