Natalia Groszek wyróżniona w konkursie fotograficznym

Natalia Groszek z klasy IV Technikum została wyróżniona w VI edycji Konkursu Fotograficznego „Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny”. Celem konkursu było promowanie piękna, odkrywanie niezwykłych zakątków naszej Ojczyzny, rozbudzanie zainteresowania przyrodą, tradycją, kulturą Polski oraz rozwijanie wrażliwości artystycznej. Honorowy patronat nad konkursem objęli między innymi Minister Edukacji i Nauki, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK oraz czasopismo „Geografia w Szkole”. Gratulujemy!

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34