Wygrywamy w konkursie "Nie ryzykuję! Mój wybór!"

W grudniu odbył się powiatowy konkurs plastyczny pod hasłem,, Nie ryzykuję! Mój wybór!!! " zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną z Wołowa. Uczniowie Naszej szkoły znaleźli się na najwyższym podium: I miejsce- Malwina Szpyra z kl. I B LO II miejsce- Karol Knapik z kl. I B LO Wyróżnienie dla Mai Pieróg z kl. I A LO Gratulujemy!

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34