Zetkowicze walczą w etapie wojewódzkim Olimpiady Solidarności

Wczoraj odbył się we Wrocławiu etap wojewódzki Olimpiady Solidarności, w którym Zetke reprezentował silny skład historyczny: Kuba Majewski z kl. 3T oraz Natan Szewczyk z kl. 3a LO. Uczniowie dzielnie radzili sobie z zadaniami dotyczącymi Stanu Wojennego, burzliwych lat 70 i 80, powstania opozycji antykomunistycznej czy protestów robotniczych. Po konkursie mieli okazję zwiedzić wraz ze swoim opiekunem naukowym p. Alicją Grochowską, dwie interesujące wystawy w Centrum Historii Zajezdnia. Jedna była poświęcona historii Wrocławia od 1945 r. do 2006 r., a druga twórczości mistrza Renesansu - zatytułowana "Machiny Leonarda da Vinci".

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34