Tenisistki stołowe dolnobrzeskiej Zetki drugie...

Elżbieta Kwiatkowska i Martyna Draczyńska zajęły drugie miejsce w finale strefy wrocławskiej w drużynowym tenisie stołowym. Nasze zawodniczki pokonały w fazie eliminacyjnej dziewczęta z Milicza 3-1 oraz ze Strzelina 3-0. W półfinale reprezentantki dolnobrzeskiej Zetki nie dały szans dziewczętom z Oleśnicy, wygrywając 3-0. W meczu finałowym spotkaliśmy się z głównymi faworytkami zawodów ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego "Junior" z Wrocławia, gdzie trenują reprezentantki Polski. Mecz miał bardzo dramatyczny przebieg a losy ważyły się do ostatniej piłki. Ostateczne ulegamy faworytkom 2-3 i kończymy zawody na drugim miejscu, tym samym kwalifikując się do finału dolnośląskiego, który za 2 tygodnie odbędzie się ponownie w Brzegu Dolnym. Na wyróżnienie zasługuje fakt, że Ela Kwiatkowska nie doznała żadnej porażki w całym turnieju.
Brawo dziewczęta.

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34