Siatkarze - drudzy w Powiecie

7 marca odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców. W rozgrywkach po dłuższej przerwie spowodowanej Covidem wzięło udział pięć zespołów ze szkół ponadpodstawowych powiatu: ZSZ Wołów, Technikum im.T.Kościuszki w Wołowie, LO Brzeg Dolny, ZSS w Wołowie i ZSZ Brzeg Dolnych. Po zaciętych meczach nasza drużyna zajęła III miejsce. Gratulacje!
Skład zespołu Zetki:
Jakub Gawlikowski, Król Oskar, Moszczyński Kacper,Wojciech Hawrylczak, Oskar Ignaszewski, Oskar Ściepuro, Maciej Prządka, Marcel Mil, Kamil Zaguła, Jakub Płóciennik, Jakub Lewański, Dominik Tomczak, Dawid Pluta, Alexander Kolas

Klasyfikacja końcowa:
1. Technikum im.T.Kościuszki w Wołowie
2. ZSZ Wołów
3. ZSZ Brzeg Dolny
4. LO Brzeg Dolny
5. ZSS Wołów

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34