Brawo Ekonomistki!

6 kwietnia uczennice z klasy 2TE wzięły udział w „Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości” zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Handlową we Wrocławiu oraz przez Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Podczas tego spotkania podano wyniki konkursu, w którym to nasze, nie mające równych, ekonomistki wzięły udział 1 kwietnia 2022r. I to nie był żart! 😏W rywalizacji wzięło udział 10 szkół z Dolnego Śląska, a nasza „Zetka” uplasowała się na 2 miejscu.🥈. Co więcej, Zuzanna Lodzińska, już indywidualnie, zajęła 2 lokatę, wykazując się niemałą wiedzą z przedsiębiorczości. Główną nagrodą było opłacenie 2 semestrów studiów na WSH. Już po zmaganiach konkursowych dziewczęta wzięły udział w konferencji, na której podejmowano tematy takie jak : komunikacja, rynek pracy, ochrona środowiska 🌼, samorozwój, kreatywność, zarządzanie talentem. Dużym zainteresowaniem cieszył się również panel dyskusyjny przedsiębiorców, w czasie którego prym wiodła Dominika Stąpor, której zaproponowano kontynuowanie nauki i pracę. Pobyt we Wrocławiu zakończył się miłym akcentem - świętowaniem urodzin jednej z uczennic w pobliskiej restauracji.🎂

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34