Akcja-reakcja!

Po raz kolejny uczniowie i nauczyciele naszej szkoły włączyli się do ogólnopolskiej akcji! Wychowawcy klas pierwszych wraz ze swoimi podopiecznymi ruszyli do parku miejskiego, aby wspierać 29. Akcję Sprzątania świata organizowaną we współpracy z Fundacją Ziemia Nasza. Nasi nowi uczniowie fantastycznie wykonali zadanie porządkując tereny sąsiadujące z budynkiem szkoły. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję, pokazując, że los środowiska naturalnego nie jest im obojętny. Tegoroczna edycja Sprzątania świata przebiega pod hasłem "Wszytskie śmieci są nasze". #ssp2022 #wszystkiesmiecisanasze @naszaziemia

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34