Narodowe czytanie „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza

Nie mogło nas zabraknąć na spotkaniu przedstawicieli różnych szkół i placówek oświatowych podczas narodowego czytania „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza w CKZiU w Wołowie. Nie zabrakło też dramatycznych wydarzeń, nagłych zwrotów akcji, zdrad, zemsty, a nawet mordów w tajemniczej aurze i romantycznej nastrojowości. A niebawem ciąg dalszy emocji w czasie prezentacji Mickiewiczowskich dzieł w naszych, szkolnych murach…

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34