warsztaty projektu "Zainwestuj w siebie"

W ostatni wtorek uczniowie klasy 1a LO wraz z wychowawczynia uczestniczyli w warsztatach projektu "Zainwestuj w siebie" realizowanych przez Stowarzyszenie Razem dla Rozwoju. Spotkanie odbyło się w Bibliotece "Tama" i bylo pierwszym z trzech spotkan poświęcone budowaniu zespolu. Wydarzenie nosiło tytuł „Ja w świecie”. Udział w warsztatach wzmacniał młodzież w zakresie skutecznej komunikacji interpersonalnej, otwartości na drugiego człowieka. Pozwalał także na poszukiwanie w sobie talentów i mocnych stron, rozwijanie motywacji. Formy pracy były najróżniejsze: praca w grupach, dyskusje moderowane, ćwiczenia szkoleniowe. Uczniowie pracowali zarówno w sali, jak i na terenach zielonych biblioteki. Wszystko w przemiłej i pełnej kreatywności atmosferze. Kolejne spotkanie z cyklu w przyszlym miesiącu...

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34