Painball na dzień chłopaka

Dzień chłopaka za pasem, a niektórzy spośród nas świętują go z kilkudniowym wyprzedzeniem. Dnia 27 września, męska ekipa z 3TI wybrała się wraz z wychowawczynią, by sprawdzić swoje siły w grze paintball. Uczniowie na rowerach dotarli na miejsce, do lasu za boiskiem „Burzy”. I to tam właśnie skorzystali z przygotowanego poligonu, strojów i amunicji, by postrzelać w terenie. Ofiar nie stwierdzono. Zawieszenie broni miało miejsce podczas wspólnie spędzonego czasu przy ognisku.

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34