Olimpiada Losy Żołnierza i Dzieje Oręża

W czwartek, 1 grudnia trzech gentelmenów z "Zetki": Jakub Majewski z kl. 4T, Hubert Marszałek z kl. 3 LO i Łukasz Olczyk z kl. 2a LO, uczestniczyło w etapie rejonowym Olimpiady Losy Żołnierza i Dzieje Oręża, który odbył się we Wrocławiu. Panowie zmierzyli się z serią kilkunastu pytań dotyczących wojskowości z przełomu XIX i XX wieku. W czasie zawodów międzyszkolnych uczniom towarzyła Pani Alicja Grochowska nauczyciel historii i opiekun naukowy.
Wyników jeszcze nie znanymy, zatem trzymamy kciuki!

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34