Jesteśmy Mistrzami Powiatu w siatkówce...

13 stycznia odbyły się eliminacje powiatowe do strefy wrocławskiej w siatkówce chłopców szkół ponadpodstawowych Powiatu Wołowskiego.
Do zawodów przystąpiło 6 zespołów, podzielonych na dwie grupy. Mecze rozgrywane były w systemie pucharowym. W naszej grupie reprezentacja dolnobrzeskiej „Zetki” spotkała się z zespołami: dolnobrzeskiego LO "Ossolińczyk" oraz Technikum im.T. Kościuszki z Wołowa.
Po zaciętych dwóch meczach zespół Zetki pokonał obie drużyny w stosunku 2:0 i wyszedł z grupy na I miejscu. W półfinale rozegraliśmy wygrany mecz z drużyną ZSSpołecznych z Wołowa, by w finale ponownie spotkać się z mocną drużyną Technikum im.T.Kościuszki w Wołowie. Po raz drugi byliśmy bezkonkurencyjni jednak sam mecz był bardzo zacięty i trudny.
W klasyfikacji końcowej nasza drużyna została Mistrzem Powiatu , wygrywając wszystkie 4 mecze. Pozostałe miejsca:
II miejsce - Technikum im.T.Kościuszki w Wołowie,
III miejsce - LO im. M.Kopernika w Wołowie,
IV – ZSSpołecznych w Wołowie,
V - LO "Ossolińczyk" Brzeg Dolny
VI- ZSZ Wołów .
Wszystkim bardzo gratulujemy wspaniałej gry, a naszemu zespołowi
gratulacje
 
i życzenia dalszych sukcesów w strefie wrocławskiej.
Skład Mistrzów Powiatu w siatkówce: Dawid Tomczak, Adam Perliński, Arkadiusz Daniel, Damian Kuśnierz, Tomasz Chodorowski, Maciej Prządka, Oskar Król, Jakub Płóciennik, Kacper Moszczyński, opiekun grupy : Adam Łyczko

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34