Dziewczęta z naszej „Zetki” najlepsze w finale strefy wrocławskiej Licealiady w tenisie stołowym.

To już stało się tradycją, że od czterech lat jesteśmy niepokonani w finałach strefy wrocławskiej Licealiady dziewcząt w tenisie stołowym. To dzieje się głownie za sprawą Elżbiety Kwiatkowskiej, która jest filarem naszej drużyny w tych rozgrywkach.

Tym razem w poniedziałek 13 marca b.r. do Brzegu Dolnego przyjechały zwycięskie reprezentacje szkół z eliminacji międzypowiatowych i mistrzowie Wrocławia, by rywalizować o dwa premiowane awansem miejsca do finału dolnośląskiego.

W tym gronie wystartowali reprezentanci naszej „Zetki” zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Chłopcy wypadli na miarę swoich umiejętności technicznych i ostatecznie zakończyli turniej na 7 miejscu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 1b LO – Karol Kalisz i Oskar Urbański.

Nasze dziewczęta, w składzie Julia Zaguła, Martyna Draczyńska i Elżbieta Kwiatkowska, odnosząc 4 zwycięstwa, ostatecznie wygrały całe zawody i zakwalifikowały się do finału dolnośląskiego. Już teraz trzymajcie kciuki na wyniki naszych dziewcząt za dwa tygodnie.

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34