Spotkanie z Panią dietetyk

Dziś (05.04.2023) odbyło się spotkanie z Panią dietetyk Aleksandrą Gierczyk ( Dietetyk Aleksandra Gierczyk - gierczyk.diet )W zajęciach uczestniczyły 3 klasy 1B LO, 2B LO oraz 1TEE. Na spotkaniu dowiedzieliśmy się co wspólnego ma nasza psychika z dietą, jakie składniki odżywcze powinny znaleźć się w naszej diecie. Rozwialiśmy wszelkie mity dotyczące odżywiania. Dowiedzieliśmy się również jak powinna wyglądać prawidłowa diecie dla osób uprawiających sport oraz o odpowiednia higiena snu.
Uczniowie aktywnie uczestniczyli w lekcji i wiele się dowiedzieli.
Dziękujemy bardzo Pani Aleksandrze za poświęcony czas.
Autor posta: Oliwier Czarny

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34