Jubileusz 75-lecia

Wczoraj Zespół Szkół Zawodowych obchodził jubileusz 75-lecia. Uroczysta inauguracja obchodów rozpoczęła się mszą świętą w kościele Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, następnie zaproszeni goście udali się do Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury na galę jubileuszową 🎉
Dyrekcji szkoły oraz całej społeczności Zespołu Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym życzenia złożył były uczeń, wieloletni nauczyciel oraz dyrektor tej szkoły, a obecnie Burmistrz Brzegu Dolnego Paweł Pirek. Urząd Miejski reprezentowali zastępca burmistrza Artur Michałek oraz naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Małgorzata Bołdyn. Wśród przybyłych gości byli m.in. radni miasta, dyrektorzy oraz kierownicy jednostek organizacyjnych Urzędu Miejskiego oraz emerytowani i obecni nauczyciele, absolwenci i uczniowie, a także wszyscy przyjaciele szkoły 💐
Starostwo Powiatowe w Wołowie reprezentowali starosta Janusz Dziarski, wicestarosta Jarosław Iskra, radni powiatu oraz kierownik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Katarzyna Fęglerska.
Z życzeniami do dyrekcji, pracowników szkoły i wszystkich przybyłych gości zwrócił się również Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk.
Uczniowie Zetki przygotowali dla przybyłych gości krótki program artystyczny, podczas którego zaprezentowali układy taneczne, aranżacje wokalne, wyrecytowany został wiersz, a także puszczony krótki film przygotowany specjalnie na tę okazję 👩‍🎤💃🕺
Po gali jubileuszowej przybyli goście udali się na poczęstunek, gdzie dyrektor szkoły Małgorzata Staniszewska podziękowała wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia. Zostały zdmuchnięte symboliczne świeczki na torcie, a na zakończenie obchodów otwarto dwie nowe pracownie w budynku szkoły 🎂

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34