"Zetka Mistrzem i Wicemistrzem Powiatu w siatkówce"

W starym roku odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadpodstawowych w siatkówce. 15 grudnia rywalizowały dziewczęta, które przy bardzo dobrej sportowej postawie uległy drużynie Liceum Ogólnokształcącego w Brzegu Dolnym (20:25,22:25,20:25). Gratulacje dla Mistrzyń Powiatu i Wicemistrzyń, które wystąpiły w składzie: K.Jagielska, M.Polek, W.Kusnierz, N.Świerczek, H.Piasecka i N.Konieczna
20 grudnia rywalizowali chłopcy z pięciu szkół ponadpodstawowych. Mistrzostwa rozegrano w systemie "każdy z każdym", dzięki czemu mecze były ciekawe i zacięte. Reprezentacja "Zetki" wygrała wszystkie swoje mecze zostając po raz kolejny Mistrzem Powiatu. Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników za ciekawe , pełne niespodzianek mecze i Mistrzom za wygraną. W składzie mistrzowskim wystąpili: D.Tomczak, J.Płóciennik, A.Daniel, O.Król, K.Moszczyński, D.Kuśnierz, J.Partyka, O.Kowalczyk, A.Kolas, M.Misztowt.  Oba zespoły "Zetki" przygotował Adam Łyczko

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34