Wycieczka do Poznania na Targi Motor Show 2024

W dniu 05.04.2024r. uczniowie klas 1TEE, 2TEE i 3TEE wzięli udział w wycieczce do Poznania na Targi Motor Show 2024 w ramach projektu "Rozwój Kształcenia Zawodowego w Powiecie Wołowskim” - edycja III.
Uczniowie mieli możliwość obejrzenia najnowszych modeli samochodów, motocykli, co niewątpliwie było ogromną atrakcją, a poza tym z bliska przyjrzeli się pojazdom elektrycznym, które są przyszłością motoryzacji, choćby z tego względu, że są bardziej przyjazne środowisku. Wśród eksponatów wprawne oko mogło też dostrzec pojazdy zabytkowe. A wytrawni znawcy motoryzacji mieli okazję rozejrzeć się wśród profesjonalnych kosmetyków samochodowych do detailingu, jak i części tuningowych. Na uczniów czekało 10 gigantycznych pawilonów, a wizyta w nich zaowocowała niezapomnianymi wrażeniami. Bogaty program uzupełniały wydarzenia towarzyszące, takie jak konkursy, pokazy, symulatory. Uczniowie mogli obejrzeć wiele najnowszych marek samochodowych, motocyklowych. Imponująca była różnorodność aut sportowych, rajdowych, czy też miejskich. Pobyt na Targach zakończono smacznym, wspólnym obiadem. A sam wyjazd, jak się okazało, był nie tylko atrakcją turystyczną. To najważniejsze wydarzenie motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej stało się znakomitą lekcja z zakresu najnowszych osiągnięć motoryzacji, a fani czterech kółek mieli okazję poznać bieżące trendy rynkowe.
Koordynatorem projektu jest pani Agnieszka Świerkowska - Gembara we współpracy z paniami Joanną Grynienko i Anettą Błaszczyńska- Pukas.
Z ostatniej chwili - z relacji uczestników okazało się, że nade wszystko spodobały się pokazy driftu, pisk opon i zapach spalonej gumy!!!

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34