Nasi uczniowie w rolach głównych w VII Dolnośląskim Konkursie „Piosenka Zmieniająca Życie”

24 października br. odbył się VII Dolnośląski Konkurs „Piosenka Zmieniająca Życie”  w Lubiążu. Wydarzenie ma na celu prezentację piosenek o treściach związanych z pozytywną zmianą w życiu, promocję stylu życia wolnego od alkoholu, narkotyków  i przemocy, a także wytworzenie trwałych pozytywnych zmian wśród wykonawców oraz słuchaczy Konkursu. Tym razem Gościem specjalnym był raper Arci. Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym reprezentowali Aleksandra Sienkiewicz i Eryk Pieróg z zespołem w składzie Marta Siembida, Paweł Klimczak, Paweł Cepok (gościnnie). Aleksandra, przed jury oraz zebraną publicznością, zaprezentowała piosenkę „Nad przepaścią” (wyk. Bracia) i zajęła II miejsce, natomiast Eryk z zespołem wystąpili z autorskim utworem „Nadzieja” ,  za który otrzymali I miejsce. Dodatkowo Eryk Pieróg otrzymał od przewodniczącego jury nagrodę specjalną za napisany tekst do nagrodzonej piosenki. Brawo !!!            

                

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34