Mechanik Aparatury Automatycznej

MECHANIK APARATURY AUTOMATYCZNEJ 1992/93

wych. Mieczysław Pyrek

Augustyniak Dariusz, Bieńkowski Krzysztof, Bołdyń Arkadiusz, Bubółka Dariusz, Flis Wiesław, Gardzijewski Marcin, Jóźwiakowski Ryszard, Miłkowski Tomasz, Nowasad Krzysztof, Pietrzak Jakub, Sajdak Jacek, Sawicki Grzegorz, Sycz Krzysztof, Szczerba Dariusz, Ściepuro Jacek, Waniewski Sławomir, Wilczek Robert, Wojtas Robert, Zdych Rafał. 

 

MECHANIK APARATURY AUTOMATYCZNEJ 1991/92                 

Wych. Michał Kita

Aleksandrowicz Roman, Bałut Sławomir, Borowska Beata, Fiedeń Atrur, Flunt Ewa, Franczak Anna, Futoma Daniel, Górecki Mariusz, Hryszczyszyn Tomasz, Jastrzębska Urszula, Kasprzycki Jerzy, Kochanowska Urszula, Kołodziej Artur, Komperda Dorota, Kozub Krzysztof, Krysa Sylwia, Kurczak Wiktor, Kwapisz Piotr, Łapka Dominika, Marcinowska Aneta, Pirek Artur, Posacka Lucyna, Rostkowski Marian, Sidorska Monika, Siewruk Jacek, Szabłoński Grzegorz, Szostak Jarosław, Nowowsiak Aneta, Wasiak Rajmund, Woś Mariusz, Zródłowska Angela.

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34