ZSZ Mechanik Pojazdów Samochodowych

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH 1996/1997

wych. Bogumił Nieroda

Adamski Adam, Barabach Andrzej, Bazak Paweł, Bąk Marcin, Biernacki Piotr, Bryła Mariusz, Charchut Rafał, Cibor Paweł, Czupryński Paweł, Hernik Dawid, Jeleń Adam, Kaczmarczyk Damian, Lech Jacek, Leśniak Piotr, Labuda Marcin, Maksymowicz Piotr, Michalik Wojciech, Miękina Piotr, Nalewajek Dariusz, Nowak Mariusz, Rajter Marcin, Sakałus Maciek, Sowa Dariusz, Szewczuk Daniel, Szumiak Krzysztof, Tarnowski Piotr, Tęcza Rafał, Topolski Paweł, Wojtak Ryszard, Zator Marcin, Żankowski Ireneusz.

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH 1997/1998
wych. Iwona Szydłowska

 Bałabaj Piotr, Batura Marcin, Bąk Marek, Chudy Piotr, Fura Remidiusz, Gąsior Emil, Halczuk Stanisław, Ikoniak Marek, Jurkowski Krzysztow, Kłos Łukasz, Kwaśniewski Jacek, Laskowski Andrzej, Mencel Przemysław, Mielczarek Krzysztof, Nowak Daniel, Piekarek Adrian, Skikiewicz Grzegorz, Szewczyk Patryk, Szymański Krzysztof, Wilk Tomasz, Zelman Mariusz, 

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH 1998/1999
wych. Józef Dul

 aAndrusiów Tomasz, Bielak Tomasz, Biszczak Andrzej, Dłaut Marcin, Foren Leszek, Goryński Roman, Górecki Rafał, Gryzan Andrzej, Gwizdała Grzegorz, Hawrylczak Grzegorz, Jakób Mariusz, Juchniewicz Andrzej, Kaczmarek Krystian, Kostrówiec Tomasz, Koza Tomasz, Lamek Andrzej, Lizak Tomasz, Łazarek Marcin, Machnikowski Grzegorz, Pawlikowski Grzegorz, Rasek Rafał, Skrżek Daniel, Sowa Piotr, Supranionek Paweł, Termena Krzysztof, Tkaczuś Łukasz, Uran Paweł, Urbańczyk Maciej, Wasiłek Grzegorz, Wójcicki Przemysław, Jaśkowski Arkadiusz.

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH 1999/2000
wych. Katarzyna Mirz

Biela Tomasz, Bieniasz Paweł, Brzezicki Dariusz, Czykiel Marek, Drężek Ernest, Drzymała Michał, Kilian Krzysztof, Knuła Rafał, Kustra Wojciech, Kuś Damian, Lech Adam, Leszczuk Marcin, Łojko Piotr, Meres Łukasz, Odrowąż Dariusz, Pawłowski Łukasz, Plaszczyk Marcin, Rozumek Marcin, Samól Łukasz, Smoliński Marcin, Stanowski Jarosław, Tyszkowski Krzysztof, Węgiel Wojciech, Wolski Jarosław.

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA – MECHANIK SAMOCHODOWY 2000/2001

Wyk. Henryk Kamaszuk

Chruścicki Marcin, Czech Adrian, Czech Tomasz, Grobelny Mariusz, Gwiazdowski Ryszard, Jurczyk Marcin, Kryś Marcin, Łapka Dariusz, Ostrowski Damian, Ozóg Marcin, Pietrzyk Jakub, Polewczyk Daniel, Rogaczewski Piotr, Romańczuk Dariusz, Snoch Robert, Śliwakowski Łukasz, Wichman Tomasz, Woś Łukasz.

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34