ZSZ Operator Maszyn Przędzących Wełnę

OPERATOR MASZYN PRZĘDZĄCYCH WEŁNĘ   1992/93

Krusiec Robert, Drewnicka Dorota, Kruk Agnieszka, Matysiak Małgorzata, Strzemska Irena, Trocińska Agata, Wesoła Regina, Wojtyła Aneta, Wyka Teresa, Kowald Wioletta.

 

OPERATOR MASZYN PRZĘDZĄCYCH WEŁNĘ 1991/92 wych. J.Kocańda

Dyjak Alina, Dziuba Małgorzata, Łyskawa Anna, Matuszak Ewa, Mroczek Joanna, Nawrocki Tomasz, Nowowsiak Donata, Ożóg Jolanta, Piskurska Monika, Potajewicz Małgorzata, Rembielak Barbara, Rudnicka Mariola, Saladra Jadwiga, Smoliński Andrzej, Szopińska Jolanta, Slusarek Elżbieta, Tarnowska Marzena, Tokarz Renata, Twardowska Bożena, Wejman Iwona, Worek Małgorzata, Woźna Barbara, Wyrwas Joanna, Wyszyńska Grażyna.

 

OPERATOR MASZYN PRZĘDZĄCYCH WEŁNĘ 1990/91 wych. L. Sawa

Bielawska Renata, Burtan Renata, Burzyńska Katarzyna, Drożdżowska Wioletta, Gumułka Krzysztof, Gracz Piotr, Józefiak Dorota, Kanoś Aneta, Kokonowska Anna, Kowalewska Dagmara, Lech Monika, Maruszak Małgorzata, Miedźwiecka Marzena, Olcha Renata, Oszczanowska Agnieszka, Owczarek Renata, Paduch Dorota, Pasieczna Mariola, Pasternak Iwona, Ryśkiewicz Iwona, Siembida Izabela, Staniszewska Mariola, Szczawińska Kamila, Szwec Wioletta, Tarnowska Alicja, Tomska Beata, Tworkowska Małgorzata, Zapała Krystyna, Zowal Marzena

 

OPERATOR MASZYN PRZĘDZĄCYCH WEŁNĘ 1989/90  wych. G. Sypka

Adamska Marta, Ciesiółka Joanna, Dasiewicz Renata, Dziedzińska Urszula, Grzelińska Wioletta, Gubienia Wioletta, Klecka Małgorzata, Krawczyk Jolanta, Kudyba Wioletta, Nawara Stanisława, Piekarska Ewa, Rogala Joanna, Skokun Ewa, Stołyhwo Renata, Surówka Renata, Wesoła Gabriela, Woronicka Beata, Wojtyła Elźbieta

 
OPERATOR MASZYN PRZĘDZĄCYCH WEŁNĘ 1989/90

wych. Krystyna Słodowa

Bartoszkiewicz Wioletta, Dawidowicz Agnieszka, Gacek Marzena, Gracz Wioletta, Jakimowicz Danuta, Kaczmarek Ewa, Kantowicz Halina, Kazimierczuk Barbara, Latecka Edyta, Łagutko Elżbieta, Noszczyk Agnieszka, Owczarek Beata, Skórzewska Joanna, Suseł Alicja, Tomaszewska Iwona, Walkowiak Beata, Wasilewska Marlena, Woś Urszula, Zaremba Renata, Zielińska Halina.

 

OPERATOR MASZYN PRZĘDZĄCYCH WEŁNĘ 1988/89 

wych. Józef Kocańda

Bazylewicz Anna, Chawer Beata, Czeryba Jolanta, Habowska Angelika, Hadała Olga, Kret Danuta, Kutzman Elżbieta, Kwiatkowska Urszula, Laska Mariusz, Marczak Mariola, Mikrut Bożena, Mioduszewska Barbara, Mozga Dorota, Pawelec Aneta, Pikuła Mariusz, Poręba Marzena, Reczek Małgorzata, Rogala Beata, Skwarek Dorota, Stefańska Joanna, Ziętek Anna, Ziomek Dorota.

 
OPERATOR MASZYN PRZĘDZĄCYCH WEŁNĘ 1988/89  

wych. Irena Michalak

Borowczyk Jolanta, Dolińska Barbara, Duplaga Krystyna, Dziuba Helena, Głaz Ewa, Jędryka Beata, Kaczanowska Anna, Kołek Arkadia, Kowalczyk Aneta, Kubik Renata, Krysiak Aneta, Łętowska Mirosłąwa, Małolepsza Iwona, Mazur Elżbieta, Mikos Danuta, Napora Anna, Piątek Beata, Przeniosło Alicja, Skrzypa Joanna, Syzdek Beata, Sztuka Katarzyna, Tokarz Bożena, Turaj Agnieszka, Tworkowska Małgorzata, Tymczal Halina, Wasiewicz Arleta, Wróbel Mariola.

 
OPERATOR MASZYN PRZĘDZĄCYCH WEŁNĘ 1987/88  

wych. Lucyna Sawa

Argasińska Małgorzata, Dolińska Barbara, Dzięcielska Aneta, Dyjak Małgorzata, Godzina Zuzanna, Grenik Stefania, Hanecka Joanna, Kloc Alicja, Kubasiewicz Barbara, Kutzman Katarzyna, Krynicka Beata, Łata Anna, Mogilińska Małgorzata, Murawska Iwona, Perekietka Danuta, Podbucka Wioletta, Rostkowska Wiesława, Slusarz Beata, Stec Jolanta, Tondel Edyta, Turowska Anna, Wróbel Barbara.


OPERATOR MASZYN PRZĘDZĄCYCH WEŁNĘ 1987/88 

wych. Jadwiga Baran

Cichuta Beata, Cyran Ewa, Drzazga Justyna, Iwaneczko Beata, Józefowicz Wiesława, Karpiesz Bogusława, Kasperczyk Lucyna, Kopij  Jolanta, Łuczak Anna, Michajlów Jolanta, Napieralska Wioletta, Olszenna Elżbieta, Pałys Kazimiera, Pawelak Anna, Pietras Iwona, Stanek Beata, Szymoniak Małgorzata, Tarajko Beata, Taurogińska Barbara, Węglarz Dorota, Wróblewska Beata, Żankowska Ewa.

 

OPERATOR MASZYN PRZĘDZĄCYCH WEŁNĘ 1986/87  

wych. Grażyna Biedka

Chudzik Wioletta, Dąbrowska Bogumiła, Dulęba Halina, Fijołek Anna, Furmanek Pelagia, Jurcińska Halina, Kaczmarek Arleta, Kowalczyk Beata, Kowalska Aleksandra, Kużdżał Ewa, Magot Agnieszka, Mękal Anna, Marzec Elżbieta, Pietras Bożena, Porzucek Natalia, Rudzka Iwona, Stępień Krystyna, Sychowicz Dorota, Szczęch Anna, Szewczyk Anna, Szmotołocha Ewa, Szponar Marzena, Tałaj Marzena, Tylak Ewa, Wroniszewska Beata, Ziemińska Katarzyna.


OPERATOR MASZYN  PRZĘDZĄCYCH WEŁNĘ 1986/87

Bajor Dorota, Chrzan Beata, Gongało Krystyna, Cichuta Ewa, Goryszewska Małgorzata, Kaczmar Alicja, Kłosowska Beata, Książek Joanna, Kuświk Teresa, Matyniak Danuta, Piszczyk Beata, Plichta Barbara, Pławska Marzena, Półrolniczak Beata, Ptasznik Mariusz, Ryndak Dorota, Rzeszowska Joanna, Rzepecka Krystyna, Słodowa Jolanta, Strojek Wioletta.


OPERATOR MASZYN PRZĘDZĄCYCH WEŁNĘ 1985/86

wych. Józef Kocańda

Augustyniak Bożena, Ciszek Joanna, Demczuk Beata, Gawrysiak Piotr, Gniłka Sylwia, Gut Teresa, Jamrozik Baeta, Kaczmarska Marzena, Kaleńczuk Stanisława, Kirek Anna, Kisiel Anna, Maris Beata, Paszczyńska Halina, Pietroń Krystyna, Płachta Małgorzata, Połujańska Joanna, Rewaj Ewa, Roskowińska Krystyna, Sobczak Teresa, Szydełko Małgorzata, Tyszkowska Małgorzata, Zator Małgorzata, Ziętek Renata.

 

OPERATOR MASZYN PRZĘDZĄCYCH WEŁNĘ 1984/85 

wych. Jadwiga Smelkowska

Bajer Elżbieta, Baksalony Małgorzata, Bielin Danuta, Biernacka Bożena, Dziedzic Małgorzata, Fergiel Danuta, Gawor Iwona, Izienicka Danuta, Kiepura Anna, Krężel Barbara, Lizak Maria, Łozińska Katarzyna, Musiał Małgorzata, Obara Joanna, Płaszczyńska Mariola, Płóciennik Danuta, Prokop Zofia, Podołowska Janina, Rzeszowska Beata, Szumilas Stanisłąwa, Tomaszewicz Ewa, Tomaszewicz Jolanta, Wróbel Maria.


OPERATOR MASZYN PRZĘDZĄCYCH WEŁNĘ 1984/85

wych. Jadwiga Baran

Adamczyk Beata, Ciszek Maria, Czarnecka Barbara, Czyżewska Jolanta, Damaszewska Bożena, Grochowska Małgorzata, Hankała Anna, Komorek Maria, Lewandowska Dorota, Ługowska Jolanta, Miłkowska Irena, Pińkowska Marta, Podyma Grażyna, Ryśkiewicz Beata, Sobala Danuta, Targowicz Elżbieta, Tymczal Danuta, Żarkowska Aleksandra.

 

OPERATOR MASZYN PRZĘDZĄCYCH WEŁNĘ 1982/83

Wych. J. Kocańda

Bątkowska Ewa, Czarnowska Beata, Dybul Bożena, Feige Liliana, Gawor Urszula, Górnik Beata, Iskra Grażyna, Kłosowska Iwona, Kubis Elżbieta, Łozińska Jolanta, Paszczyńska Danuta, Pełechata Jolanta, Piechota Beata, Przybysz Wiesława, Sulejowska Dorota, Urbanek Tamara, Wierzbicka Jolanta.

 

OPERATOR MASZYN PRZĘDZĄCYCH WEŁNĘ 1982/83

Wych. Krystyna Słodowa

Ćwiczyńska Jolanta, Demkowska Teresa, Gałęska Maria, Guziak Beata, Kowalik Iwona, Pacuszko Mirella, Perkińska Danuta, Przybył Elżbieta, Sawicka Joanna, Smak Krystyna, Stachura Krystyna, Szewczyk Mariola, Wilczyńska Joanna, Polek Joanna, Dajaczek Maria.

 

OPERATOR MASZYN PRZĘDZĄCYCH WEŁNĘ 1980/81

Wych. Krystyna Słodowa

Białkowska Barbara, Buc Barbara, Hanecka Irena, Kaczmarek Małgorzata, Klim Renata, Klimowska Krystyna, Krajniak Małgorzata, Kuśmierczyk Grażyna, Lis Bożena, Łata Krystyna, Matuszak Jadwiga, Nowicka Aleksandra, Paterman Zofia, Pietrzak Danuta, Plucińska Krystyna, Rywacka Marianna, Soroczyńska Teresa, Szurgot Barbara, Wachowska Jolanta, Warpas Wioletta, Wiącek Bogusława, Wolniaczyk Teresa.

 

OPERATOR MASZYN PRZĘDZĄCYCH WEŁNĘ 1980/81

WYCH. Mikołaj Dudycz

Bachanek Lucyna, Bosacka Dorota, Brak Ewa, Florian Dorota, Jeziorna Krystyna, Jeziorna Teresa, Knapik Małgorzata, Korobczak Danuta, Krasicka Danuta, Krasicka Zofia, Kulikowska Jolanta, Kutzman Regina, Łęcka Irena, Michalak Maria, Nowak Irena, Nowakowska Janina, Pelc Ewa, Słaboń Lucyna, Słowińska Irena, Soboczyńska Ewa, Tomczak Elżbieta, Wywiał Anna, Zaleska Elżbieta, Znyk Wanda, Bączkiewicz Janina, Grodzka Zuzanna

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34