ZSZ Sprzedawca

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

SPRZEDAWCA 2002/2003 WYCH. Anna Grzechowiak

Bartnik Magdalena,Bronowicka Anna ,Dykiel Małgorzata, Fałowska Iwona, Gniewaszewski Sebastian, Ewelina Jasińska, Grabka Renata, Jaśniowska Jadwiga, Kołodziej Małgorzata, Krause Joanna, Łucka Justyna,Majchrzak Monika, Mil Agata, Mróz Monika, Olcha magdalena, Patan Natalia, Purgał Kamila, Raszewska Ewelina, Stawarz Anna, Stawarz Anna, Szkudlarek Sabina, Szpakowska Wioleta, Szukalska Iwona, Ślusarz Katarzyna, Tarnowska Justyna, Tomaszewicz Magdalena, Walas Monika, Dąbek Justyna

 

SPRZEDAWCA 2001/2002 wych. Anna Kosin, Anna Jagieła

Bubeła Izabela, Czech Kinga, Dubyk Marta, Gidel Daria, Hawrylczak Magdalena, Jaworska Małgorzata, Kapica Karina, Kędzińska Krystyna, Kołton Ewelina, Kopacz Jolanta, Kozioł Anna, Moskal Marta, Kuchta Kamila, Kuszyk Iwona, Kutzmann Bożena, Lewandowska Jadwiga, Masłowska Jolanta, Michałowski Paweł, Ostrowska Agnieszka, Pokucińska Monika, Pyrczak Ewelina, Rogalewicz Magdalena, Rokieta Kinga, Rorat Izabela, Stasik Marta, Szel Małgorzata, Witkowska Kamila, Wróbel Agnieszka, Wróblewska Justyna, Zdechlik Agnieszka, Zdechlik Anna.

 

SPRZEDAWCA 2000/2001 wych. Izabela Pochroń

Bronik Maria, Cielinska Sylwia,Ciochoń-Fryc Magdalena, Dąbrowa Izabela, Dubyk Mirosława, Fałowska Jolanta, Gad Magdalena, Gotowalska Monika, Jaskólski Krzysztof, Kędzierska Weronika, Kozakiewicz Marta, Kudryńska Marcjanna, Kustra Joanna, Machnikowska Jolanta, Matuła Joanna, Mazurkiewicz Eliza, Niedźwiedzka Zofia, Niemiec Monika, Ochlik Beata, Ożóg Karolina, Padło Bartłomiej, Pitt Piotr, Półchłopek Ewa, Rogalewicz Anna, Skwarek Anna, Witczyńska Sabina, Wojciechowska Marta.

 

SPRZEDAWCA 1999/2000 Adam Sznajderski

Bekacz Sylwia, Białka Beata, Cygan Anna, Czech Anna, Furman Teresa, Gierczyk Elżbieta, Glura Mariusz, Hajdyła Agnieszka, Kopacz Barbara, Lachowicz Anna, Laskowski Mariusz, Łaniewska Cecylia, Miłek Beata, Noiszewska Maria, Olszewska Małgorzta, Partyka Adrianna, Pasternak Małgorzata, Piotrowska Kamilla, Półchłopek Iwona, Rumińska Anna, Samborska Aleksandra, Samborska Joanna, Tarsalewska Agnieszka, Tomaszewicz Dorota, Wyszyńska Agnieszka.

 

SPRZEDAWCA (A) 1998/99 wych. Izabela Pochroń

Banaś Anna, Bratek Kamilla, Czyżowicz Agnieszka, Doniec Aneta, Gębik Małgorzata, Halama Ewa, Jaje Magdalena, Kralka Aneta, Maj Anna, Ogrodnik Joanna, Paluch Dorota, Półrolniczak Barbara, Rychel Joanna, Sosnowska Barbara, Stefani Anna, Strzałkowska Agnieszka, Strzałkowska Krystyna, Szczepaniak Magdalena, Urbańska Katarzyna, Witko Justyna, Woźnicka Marta, Ziomek Łukasz.

 

SPRZEDAWCA  (B) 1998/99 wych.Krystyna Słodowa

Adamska Joanna, Bednarska Honorata, Białecka Agnieszka, Domowicz Anna, Idczak Dominika, Igel Renata, Kaczan Kamila, Kowalkowska Irena, Kubała Minika, Mazurkiewicz Jaonna, Prus Weronika, Rynkiewicz Agata, Staskiewicz Wiesława, Stępień Agnieszka, Tyszkowska Monika, Walter Katarzyna, Wojtaśkiewicz Joanna.

 

SPRZEDAWCA 1997/98 wych. Barbara Rajter – Tybińska

Anniuk Sylwia, Bogucka Alicja, Bolek Maria, Burdykiewicz Marta, Chmieluk Małgorzata, Chruścińska Barbara, Czarna Anna, Fafuła Magdalena, Fałowska Anna, Glura Wioletta, Gołuch Estera, Kot Edyta, Kowalczyk Iwona, Krzywdziak Stella, Kurdybała Agnieszka, Kuczyńska Marta, Łabuda Honorata, Łapiak Magdalena, Maślanka Marta, Minkina Anna, Natanek Kornelia, Nowak Magdalena, Ozimek Joanna, Pacyna Elżbieta, Samborska Magdalena, Solarz Marta, Tomaszewska Magdalena.

 

SPRZEDAWCA 1996/97    wych. Izabela Pochroń

Bryjka Monika, Chmielewska Ewelina, Comber Agnieszka, Czarnota Agnieszka, Czech Justyna, Czybier Marta, Drej Beata, Felcenloben Marta, Gałecka Agata, Kociołek Agata, Korszla Paulina, Kotarba Magdalena, Kowalczyk Monika, Kubala Sylwia, Kunicka–Rzepa Anna, Kuś Marta, Maślak Renata, Pawlak Barbara, Pączek Agnieszka, Ramiączek Anna, Rogala Magdalena, Sempik Joanna, Strzyż Anna, Walczak Dorota, Węglarz Renata, Więcław Anna

 

SPRZEDAWCA 1995/96   wych. Mieczysław Pyrek

Bareła Agnieszka, Bednarska Adrianna, Bembenek Edyta, Berda Małgorzata, Bukowska Agnieszka, Byrska Agnieszka, Charchut Magdalena, Dudek Anna, Dziubarczyk Justyna, Fijałkowski Mateusz, Janiszewski Sebastian, Jęczała Ewa, Jędrzejczyk Ewa, Jurewicz Magdalena, Kilijańczuk Edyta, Kozak Monika, Kuśnierz Anna, Kwapisz Sylwia, Machała Justyna, Małolepsza Małgorzata, Maj Dorota, Mielko Dorota, Natanek Przemysław, Papiernik Edyta, Petrynik Monika, Półrolniczak Marta, Prażmowski Zbigniew, Protasewicz Agnieszka, Pych Monika, Romanowicz Sylwia, Ślusarz Agnieszka, Wójcik Agnieszka

 

SPRZEDAWCA 1994/95  wych. Grażyna Biedka

Bednarska Marta, Charchut Emilia, Chryk Iwona, Ciesielska Joanna, Durman Jolanta, Hołodniuk Rafał, Laszewicz Monika, Koniecko Anna, Kozłowska Paulina, Majewska Aleksandra, Minkina Barbara, Pająk Adela, Perlińska Anna,  Rogala Ewa, Różański Robert, Sander Agnieszka, Tymczyszyn Beata, Włodarska Anna, Zamasz Edyta, Żankowska Monika, Żurawska Magdalena

 

SPRZEDAWCA 1993/94  wych. Izabela Pochroń

Andrusiów Arkadiusz, Brotoń Alicja, Cabaj Renata, Cukla Sylwia, Dziarska Monika, Frankowicz Magdalena, Justyńska Izabela, Komorowska Aneta, Kopczyńska Katarzyna, Kuter Małgorzata, Łaniewska Ewa, Maćkowska Renata, Maj Beata, Martka Anna, Matusiak Agnieszka, Mil Renata, Mizdra Anna, Mogielińska Monika, Nitsch Dorota, Ogrodnik Ewa, Olcha Dorota, Olcha Sylwia, Połujański Krzysztof, Prokop Irena, Rusiecka Sylwia, Szulczyk Anna, Tomanik Małgorzata, Więcław Elżbieta, Włodarczyk Ewa.

 

SPRZEDAWCA 1991/92   wych Jadwiga Baran

Bieniak Anna, Filipkiewicz Urszula, Groszek Dorota, Jaczewska Wioletta, Kaczmarek Wioletta, Kaczmarczyk Monika, Kania Wioletta, Karbowska Marzena, Kowaluk Anna, Łucka Marzena, Machniewicz Aneta, Majewska Joanna, Malejka Dorota, Mikołajczak Iwona, Miłkowska Dorota, Pałac Bernadetta, Pawlikowska Edyta, Rękosiewicz Agnieszka, Rogala Wioletta, Skrzyniarz Jolanta, Snieżek Joanna, Surma Marzena, Twardochleb Ryszarda, Witas Małgorzata, Zródłowska Agnieszka

 

SPRZEDAWCA 1990/91   wych. Izabela Pochroń

Banasiak Renata, Banat Edyta, Bednarska Elżbieta, Biernacka Beata, Brzostek Ewa, Burek Renata, Dziedzińska Dorota, Fura Anna, Hajdukiewicz Kamila, Hoffman Grażyna, Horaczewska Barbara, Hruszowiec Halina, Jarzmicka Renata, Jezierska Małgorzata, Jędryka Mirosława, Kielar Liliana, Kłosowska Woiletta, Kolasa Edyta, Krysiak Katarzyna, Lewoniewska Izabela, Liczberska Bożena, Łapka Bożena, Marticke Joanna, Mrozek Monika, Nowicka Edyta, Piechota Marzena, Praczyk Marzena, Siarek Grażyna, Sienkiewicz Małgorzata, Tymczyszyn Aneta, Więcław Iwona.

 

SPRZEDAWCA 1989/90        wych Czesław Wawrzyniak

Adamczyk Beata, Brzyska Wioletta, Filarowska Elżbieta, Gruza Edyta, Jurczenko Agnieszka, Kaczyńska Wioletta, Koch Renata, Krajewska Jolanta, Kucab Elżbieta, Kinel Joanna, Kuśmierz Iwona, Kwapisz Renata, Laszczyńska Mariola, Laszkiewicz Ewa, Majewska Elżbieta, Malinowska Urszula, Pasieka Małgorzata, Rogala Iwona, Ryś Joanna, Suda Beata, Sworowska Beata, Trocińska Iwona, Węcłaś Danuta, Wiśniewska Joanna, Woźniak Małgorzata, Ziółkiewicz Janiana

 

SPRZEDAWCA   1988/89   wych. Zygmunt Grabecki

Chrzanowska Ewa, Comber Jolanta, Czerep Małgorzata, Ellert Danuta, Janocha Teresa, Kaniowska Bożena, Lechwar Bożena, Molęcka Monika, Muszyńska Dorota, Piechocka Renata, Rak Wioletta, Słodowa Wioletta, Sobaszek Jadwiga, Sobierajska Katarzyna, Sokalska Edyta, Szczepaniak Anata, Sztajgla Irena, Slusarz Irena, Warias Joanna, Wołoszynowska Renata, Żołyńska Wioletta.

 

SPRZEDAWCA 1985/86     wych. Irena Michalak

Dąbiak Beata, Dziadykiewicz Maria, Gacek Anna, Gruchała Beata, Halama Krystyna, Jabłońska Małgorzata, Januszczyk Renata, Koropiak Danuta, Kawa Elżbieta, Kluska Anna, Kuzera Zofia, Łata Marzena, Mareinel Małgorzata, Niedźwiecka Małgorzata, Mlaś Małgorzata, Pieczarka Irena, Redzicka Teresa, Skwarek Teresa, Targowicz Halina, Walicka Bożena, Wróblewska Violetta, Żak Agnieszka

 

SPRZEDAWCA 1984/85    wych. Mirosława Boleń

Ankiel Elżbieta, Comber Zofia, Cytrowska Barbara, Czarna Maria, Dolata Bernadetta, Jasnosz Joanna, Jedynak Bożena, Jurczenko Małgorzata, Kramarzewska Jadwiga, Lipińska Beata, Manaczyńska Urszula, Manaczyńska Wioletta, Marcinkowska Lucyna, Mierzwińska Jadwiga, Mlak Grażyna, Nawrot Barbara, Nowak Iwona, Owczarz Anna, Ozierska Wioletta, Wojtowicz Bogusława, Palamar Janina, Południak Alicja, Sirant Danuta, Szatkowska Jolanta, Szwiec Jadwiga, Zaspicz Maria.

 

SPRZEDAWCA 1983/84    wych. Irena Michalak

Bakuszka Ewa, Bartosik Zofia, Benedykt Grażyna, Bochenek Renata, Bogacz Elżbieta, Borkowska Elżbieta, Chwiołka Bożena, Czech Beata, Czech Urszula, Domagalska Barbara, Golinowska Iwona, Hnitecka Dorota, Kawecka Ewa, Koldon Teresa, Kostrzewska Halina, Mirek Beata, Pietrzak Dorota, Rdzeń Wiesława, Stencel Elżbieta, Zalas Arleta, Zarzycka Jadwiga, Żelazko Elżbieta.

 

SPRZEDAWCA 1982/83    wych. Kazimierz Ratajek

Bigus Teresa, Czermak Teresa, Frączak Aldona, Gniewaszewska Dorota, Grula Małgorzata, Janik Teresa, Kapałka Marzena, Kociołek Czesława, Krawczuk  Anna, Krurzniewska Joanna, Krzeszowiec Krystyna, Kubala Wioletta, Kulik Ewa, Machała Barbara, Markowska Barbara, Pluta Cecylia, Pociask Jacek, Puchalak Barbara, Sempik Iwona, Skowrońska Renata, Smolańska Elżbieta, Storbuczyńska Joanna.

 

SPRZEDAWCA 1981/82   

Bonasiak Dorota, Dobrucka Grażyna, Grabacka Małgorzata, Grabios Małgorzata, Horbacewicz Małgorzata, Jasińska Renata, Jasińska Teresa, Jędrzesiejko Alina, Juszczyk Małgorzata, Krynicka Anna, Lizak Joanna, Łukasik Jolanta, Mil Ewa, Ochlik Jolanta, Prokop Halina, Sempik Józefa, Szafulska Małgorzata, Wiatr Barbara, Wolniak Bernarda, Jastrzębska Grażyna.

 

SPRZEDAWCA 1980/81    wych. Lucyna Kościuk

Boczyńska Anna, Basik Jolanta, Bielawska Barbara, Bilecka Elżbieta, Bąk Alina,  Brzezińska Anna, Brzezińska Barbara, Dziura Wioletta, Fąfara Krystyna, Frank Ewa, Garnuch Elżbieta, Jakubowska Alicja, Jeż Teresa, Kowalik Dorota, Krupińska Elżbieta, Lewańska Elżbieta, Łukowska Danuta, Musur Paweł, Majtyka Teresa, Obara Bożena, Ostrowska Danuta, Put Dorota, Sawosz Zofia, Skwark Halina, Smoter Barbara, Szakiel Anna, Szczepańska Maria, Śliwa Danuta, Wisiecka Elżbieta, Wójcik Elżbieta, Ziombra Maria, Żuk Grażyna, Żygadło Alicja.

 

SPRZEDAWCA 1979/80   wych. Kazimierz Ratajek

Bekacz Bogumiła, Czarna Władysława, Ćwiklińska Renata, Drozd Małgorzata, Glura Irena, Jakubowska Grażyna, Kaczmarek Mariola, Kowal Jadwiga, Kucharzów Maria, Łosak Barbara, Maciejewska Teresa, Mazur Jadwiga, Niemiec Krystyna, Ostapowicz Danuta, Ożga Wiesłąwa, Pażoń Dorota, Polakowska Barbara, Polewczyk Elżbieta, Suszek Ewa, Śniegórska Renata, Świercz Stanisława, Terech Barbara, Ziomek Danuta, Żelazna Jolanta, Zwierałło Ewa.

 

SPRZEDAWCA 1978/79   wych. W. Korczak

Bednarczyk Zofia, Bożek Grażyna, Cieślak Lilla, Comber Jadwiga, Dorosz Urszula, Dudzińska Urszula, Fuchs Jadwiga, Gniewaszewska Bogumiła, Hajduk Teresa, Jabkowska Krystyna, Kachro Renata, Kołton Krystyna, Korobczak Teresa, Kotulska Dorota, Kutzman Henryka, Kwaśniewska Ewa, Lehmann Mirosława, Lewandowska Krystyna, Merk Teresa, Ostrzycka Barbara, Pękala Zofia, Pietrzak Bogusłąwa, Romińska Elożbieta, Sadowska Małgorzata, Sawa Urszula, Skibicka Elżbieta, Zięba Ewa.a

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34