ZSZ Sterowniczy Procesów Chemicznych

STEROWNICZY PROCESÓW CHEMICZNYCH 1998/99 - Wych.Adam Łyczko

Bazak Łukasz, Bronik Sławomir, Brudz Damian, Byczkiewicz Jacek, Cepok Piotr, Filarowki Jacek, Horbacewicz Andrzej, Konieczny Marcin, Kozieł Michał, Kril Janusz, Lewandowski Tomasz, Matłoka Łukasz, Mościński Robert, Pietrasiak Daniel, Piwowarski Marek, Popławski Marcin, Proszowski Łukasz, Rakowski Łukasz, Szatkowski Jarosław, Śliz Krzysztof, Zdych Tomasz, Żurawski Jakub.  


STEROWNICZY PROCESÓW CHEMICZNYCH 1997/98 - wych. Dorota Szubert

Czarny Mariusz, Doliński Krzysztof, Draczyński Tomasz, Gierus Jarosław, Hamernik Sebastian, Kaczmarek Marcin, Konieczny Krzysztof, Kupis Bogdan, Lewański Krzysztof, Lipowski Marcin, Lis Rafał, Lubański Daniel, Mazan Sebastian, Odrowąż Mariusz, Różański Tomasz, Rykowski Tomasz, Sakowicz Piotr, Strzyż Marcin, Suchy Jarosław, Szczepaniak Rafał, Śliz Grzegorz, Wołowiec Adam.


STEROWNICZY PROCESÓW CHEMICZNYCH 1996/97 - wych.Irena Połozowska

Bańcarz Mirosław, Czykiel Janusz, Drela Mariusz, Galan Dariusz, Kalemba Krzysztof, Klipitelis Przemysław, Kierbiec Krzysztof, Kołodziej Grzegorz, Kowalik Krzysztof, Litwin Mariusz, Makenson Sylwester, Mamak Marek, Matusiak Daniel, Meres Artur, Mroczkowski Dariusz, Pieczarka Artur, Piechocki Wojciech, Praczyk Jarosław, Puczko Paweł, Sawicki Przemysław, Jaworski Krzysztof

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34