ZSZ Stolarz-Betoniarz

STOLARZ-BETONIARZ 1967/68

Banach Krzysztof, Boguś Jerzy, Cieleń Ryszard, Cieleń Zbigniew, Daniec Bolesław, Dołhańczyk Andrzej, Gazduła Henryk, Głowacki Adolf, Jackowski Adolf, Jeleń Zygmunt, Kossakowski Jan, Koszuta Stanislaw, Korczyński Jozef, Kowal Jerzy, Kozar Kazimierz, Kwiatkowski Aładysław, Ławryliowicz Tadeusz, Makarczyk Julian, Marcinów Jan, Olszak Bogdan, Paliszewski Józef, Pietrzak Zdzislaw, Popiel Zbigniew, Sidor Jan, Spadło Czeslaw, Szkamruk Tadeusz, Szkudlarek Franciszek, Wolski Włodzimierz, Wzorek Włodzimierz, Żukowski Ryszard.

Kontakt z nami

Sekretariat

adres e-mail: zsz.biuro@brzegdolny.pl
tel.  (71) 319-58-94; 
faks: (71) 319-58-94

Dyrektor Szkoły
mgr inż. Małgorzata Staniszewska

Chętnie odpowiemy na pytania

contact

 

 

Jesteśmy otwarci na sugestie

Wicedyrektor Szkoły
mgr Halina Wojciechowska 

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 35Kierownik Szkolenia Praktycznego
mgr Agnieszka Świerkowska-Gembara

telefon:  (71) 319 58 94, wewn. 34